Start 2017-03-23T15:13:50+00:00

EP Consulting Sp. z o.o.

Spółka EP Consulting Sp. z o.o. powstała w 2007 w Żywcu i od początku ściśle współpracujemy z niemiecką firmą Dr. Eckhardt + Partner GmbH (Bad Soden a.Ts., Niemcy).

Spełnianie potrzeb i rozwiązywanie problemów naszych klientów stanowią podstawę naszej działalności. Synergia naszego doświadczenia i zapału gwarantują sukces. Zdalne tworzenie oprogramowania zapewnia szybszą i mniej kosztowną realizację projektów informatycznych.

W ramach kompleksowych projektów realizowanych dla różnych branży dostarczamy rozwiązań najwyższej technicznej i ekonomicznej jakości, między innymi

  • w zakresie usług sektoru finansowego,
  • przy planowaniu czasu pracy zatrudnionych pracowników oraz
  • w zakresie IT – przez tworzenie specjalnych, wysokiej jakości narzędzi do optymalizacji procesu rozwoju oprogramowania.

Jeśli interesujecie się korzyściami wynikającymi z wykorzystania nearshoringu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Od 2013 roku należy także tworzenie mobilnych aplikacji do zakresu naszych technologicznych priorytetów. Chętnie pomożemy naszym klientom przy tworzeniu własnych aplikacji na platformy mobilne Unity3D, Android-Studio lub Cordova/HTML.

EP Consulting Sp. z o.o.

EP Consulting Sp.z o.o.

Dr. Eckhardt + Partner GmbH

Dr. Eckhardt + Partner Gmbh